Seznam certifikovaných lektorů

Výuka k různosti jako součást multikulturní výchovy a vzdělávání

CZ.1.07/1.2.00/08.0110

Seznam certifikovaných lektorů – autorů

Poř. číslo

Jméno a příjmení

Organizace

E-mail

1

doc. PhDr. Veronika Broulíková

AVDN DIFA JAMU Brno

broulikova.veronika@volny.cz

2

doc. Mgr. Miroslava Dopita, Ph.D.

Univerzita Palackého Olomouc

miroslav.dopita@upol.cz

3

Václav Gottwald

AVDN DIFA JAMU Brno

gottwald@jamu.cz

4

Mgr. et BcA. Hrdová Kolíbalová

Unie neslyšících Brno

widdy@volny.cz

5

Mgr. Tomáš Hušek

NÚV Praha

husek.t@seznam.cz

6

PaedDr. Zbyněk Janečka, Ph.D.

Univerzita Palackého Olomouc

Janecka.Zbynek@seznam.cz

7

Mgr. Petr Konvalinka

SŠ F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno

konvalinka@sstpm.qmail.cz

8

BcA. Michaela Kosiecová

AVDN DIFA JAMU Brno

mischa.kosiecova@gmail.com

9

Mgr. Petr Koubek

NÚV Praha

petr.koubek@nuv.cz

10

MgA. et Mgr. Mariana Koutská

AVDN DIFA JAMU Brno

mariana.koutska@gmail.com

11

PaedDr. Jana Kučerová

MŠ a ZŠ pro tělesně postižené, Brno, Kociánka

Kucerova@sskocianka.cz

12

Mgr. Lucie Kuchťáková

NÚV Praha

lucie.kuchtakova@gmail.com

13

Mgr. et BcA. Radka Kulichová, DiS.

Unie neslyšících Brno

radka.kulichova@neslysici.net

14

Ing. Pavel Löffelmann

Centrum vizualizace a interaktivity vzděl., Ostrava

loffelmann@free-art.cz

15

Mgr. Pavel Macháček

-

Pavel.Machacek@email.cz

16

Doc. Mgr. et. PaedDr. Jan Michalík, Ph.D.

Univerzita Palackého Olomouc

jan.michalik@upol.cz

17

prof. Mgr. Zoja Mikotová

AVDN DIFA JAMU Brno

mikotova@jamu.cz

18

MgA. Robert Milič

AVDN DIFA JAMU Brno

robert.mil81@gmail.com

19

Mgr. Kateřina Stejskalová, Ph.D.

Univerzita Palackého Olomouc

katerina.stejskalova@gmail.com

20

Mgr. Lucie Skříšovská

Tyfloservis, o.p.s.

skrisovska@tyfloservis.cz

21

Ing. Tomáš Sokolovský, CSc.

Centrum vizualizace a interaktivity vzděl., Ostrava

sokolovsky@free-art.cz

22

MgA. Lukáš Šenk

Centrum vizualizace a interaktivity vzděl., Ostrava

lukas.senk@free-art.cz

23

Ing. Miroslava Zahradníková

SŠ F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno

zahradnikova@sstpm.qmail.cz


Seznam certifikovaných lektorů – učitelů

Poř. čís.

Jméno a příjmení

Organizace

E-mail

1

Mgr. Markéta Abazidová

Základní škola Tábor

marketa.abazidova@seznam.cz

2

Mgr. Hana Breginová

Sportovní gymnázium D. a E. Zátopkových, Ostrava

hana.netkova@sportgym-ostrava.cz

3

Mgr. Hana Brožová

-

HBrozova@seznam.cz

4

Mgr. Mojmír Fišr

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí

mojmirfisr@seznam.cz

5

Mgr. Bára Gambová

Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola Prostějov

gambova@cmg.prostejov.cz

6

Mgr. Marie Horynová

Základní škola Chlumec nad Cidlinou

M.Horynova@seznam.cz

7

Ing. Miroslava Jezerská

Střední škola teleinformatiky, Ostrava

sekretariat@teleinformatika.eu

8

Mgr. Libuše Ježková Smetanová

MŠ a ZŠ pro zrakově postižené a vady řeči Plzeň

jezkova57@email.cz

9

Mgr. Milena Komárková

Základní škola Chlumec nad Cidlinou

milkom@tiscali.cz

10

Mgr. Adam Kosniovský

Sportovní gymnázium D. a E. Zátopkových, Ostrava

akosniovsky@seznam.cz

11

Mgr. Aleš Krejčík

MŠ a ZŠ pro tělesně postižené, Brno, Kociánka

krejcik@sskocianka.cz

12

PaedDr. Jana Kučerová

MŠ a ZŠ pro tělesně postižené, Brno, Kociánka

kucerova@sskocianka.cz

13

Mgr. Marcela Kulíšková

MŠ a ZŠ pro zrakově postižené a vady řeči Plzeň

KuliskovaMarcela@seznam.cz

14

Mgr. Martina Lukšová

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno

luksova@sstpm.qmail.cz

15

Mgr. Martina Maćkowiaková

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí

martinamackowiakova@seznam.cz

16

Mgr. Jana Malivánková

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno

malivankovaj@seznam.cz

17

Mgr. Alena Nachlingerová

Základní škola Prachatice, Vodňanská

nachlingerova@vodnanka.cz

18

Mgr. Pavel Polcr

Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola Prostějov

polcr@cmg.prostejov.cz

19

Mgr. Michaela Prágerová

Základní škola Tábor

votepo@post.cz

20

Mgr. Marie Rybková

Střední zdravotnická škola Beroun

mar.rybkova@seznam.cz

21

Mgr. Kateřina Slezáková

Gymnázium L. Jaroše Holešov

katerina.slezak@seznam.cz

22

Mgr. Andrea Sousedíková

Gymnázium L. Jaroše Holešov

sousedikova.andrea@seznam.cz

23

Mgr. Dagmar Szpandrzyková

Střední škola teleinformatiky, Ostrava

sekretariat@teleinformatika.eu

24

Mgr. Mojmír Vraj

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí

vrajm@centrum.cz

25

Mgr. Stanislav Zálešák

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí

szalesak@oavm.cz

PřílohaVelikost
Seznam_lektoru_autori.pdf352.67 KB
Seznam_lektoru_ucitele.pdf354.32 KB